Różowe plamienie i stosunek w 21 dniu cyklu a prawdopodobieństwo ciąży

Witam. ostatnią miesiączkę miałam 10 lutego. 25 lutego miałam różowe plamienie. Trwało to do nastepnego dnia. 3 marca kochałam sie ze swoim chłopakiem nie skończył we mnie, ale później zauważyliśmy ze prezerwatywa miała dziurke. Byłam w 21 dniu cyklu. Cykle mam dość regularne co 29-30 dni. Od 2-3 dni od tamtego zdarzenia powiększyły mi sie piersi, sa bolesne rzy dotyku a także odczuwam niekiedy ból w dolebrzucha tak jak przy miesiączce. Prosze o porade bo troche sie denerwuje.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku teoretycznie ryzyko ciąży istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Wynik powinien być wiarygodny około 14 dni po stosunku.