Stosunek w 29. dniu cyklu a prawdopodobieństwo ciąży

Stosunek w 29 dniu cyklu a ciąża. Mam nieregularne cykle, zwykle trwają powyżej 32 dni, ostatnia miesiączka 27 lutego a około dwa tygodnie później brązowe plamienie które trwało 4 dni. Współżyłam bez zabezpieczenia 28marca i do dziś nie dostałam okresu. Czy mogłam mieć wtedy dni płodne?

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli ma Pani nieregularne cykle, nie można wykluczyć dni płodnych w tamtym okresie.
Pozdrawiam