Nieregularne cykle a wyznaczanie dni płodnych

Dni niepłodne a ciąża? Ostatni okres miałam 26 lutego. Współżyłam z chłopakiem 7 marca bez zabezpieczenia ale wytrysk nastąpił na zewnątrz. Według obliczeń miałam dni niepłodne. Do dziś nie dostałam okresu. Zaznaczam, że moje cykle są nieregularne i cykl między nimi to 30 do 34 dni. Czy jest możliwość ciąży??

Lek. Tomasz Budlewski

Tak istnieje możliwość ciąży. Jeżeli miesiączka nie wystąpi proponuję wykonać badanie beta hcg z krwi oraz udać się do ginekologa.