Odstawienie tabletek a dni płodne

Bardzo proszę o radę. Tabletki antykoncepcyjne odstawiłam 25 marca, krwawienie z odstawienia wystąpiło 27. Moje cykle przed rozpoczęciem brania tabletek miały po ok. 30-31 dni. Teraz już wiem, że po odstawieniu miesiączka może się opóźnić, natomiast 23 kwietnia kochałam się z chłopakiem, bez zabezpieczenia, ale był to stosunek przerywany. Wydawało mi się, że nie ma możliwości, aby to były dni płodne, ale teraz zaczęłam się przejmować, że może jednak tak... Czy istnieje możliwość, że doszło do zapłodnienia? Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Nie można niestety wykluczyć w Pani przypadku możliwości ciąży. Po odstawieniu tabletek owulacja może się opóźnić... Jeśli Pani partner nie miał wytrysku w Pani drogach rodnych, to prawdopodobieństwo ciąży spada, ale nie zupełnie do zera.

Pozdrawiam!