Mam nieregularne cykle, a w trakcie stosunku zsunęła się prezerwatywa - czy mogę być w ciąży?

Witam! Ostatni okres miałam 6 marca. 29 marca kochaliśmy się z mężem i spadła mu prezerwatywa. Zorientowaliśmy się dopiero po wszystkim. Okres powinnam dostać teoretycznie 2 kwietnia. Piszę teoretycznie, ponieważ nie mam regularnych cykli. Okres przesuwa mi się zazwyczaj o 2- 3 dni. Dziś jest już 7 kwietnia, a ja nadal nie mam okresu. Zrobiła już 3 testy i wszystkie wyszły negatywne. Bardzo się denerwuję tą sytuacją. Czy mogę być w ciąży? Czy 29 marca mógł być dniem płodnym? Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuję.

Witam, ustalenie dni płodnych możliwe jest wyłącznie na podstawie informacji na temat długości Pani cykli, w tym najkrótszego i najdłuższego. Z Pani opisu wynika, że do zbliżenia doszło w 23 dniu cyklu, dlatego jeżeli Pani cykle trwają około 30 dni, z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że był to Pani dzień niepłodny. W obecnej sytuacji wskazane jest jednak wykonanie testu ciążowego w celu wykluczenia ciąży. Proszę pamiętać, że domowe testy ciążowe dają wiarygodne wyniki dopiero po 14 dniach od zbliżenia. Wcześniejsze wyniki mogą być fałszywie ujemne. W przypadku uzyskania negatywnego testu, proszę spokojnie poczekać kilka dni, być może krwawienie pojawi się z opóźnieniem. Proszę pamiętać, że stres, infekcje, zmiana diety mogą powodować przejściowe zaburzenia cyklu i opóźnienie krwawienia miesięcznego. Pozdrawiam