Mam jakiegoś wirusa - czy mogę być też w ciąży?

W wakacje miałam pewne kobiece problemy i mój lekarz przepisał mi tabletki, w celu codziennego uzupełnienia flory bakteryjnej układu moczowo-płciowego...

Od tego czasu, tzn. od września mam nieregularną miesiączkę. Kolejno co 26, 34, 32, 32, 29 dni. W między czasie rozpoczęłam współżycie z chłopakiem. Ostatnio kochaliśmy się w dni niepłodne. Zwykle moja miesiączka trwała jakieś 4 dni, kończyła się brązowym plamieniem (mam tak, od kiedy pamiętam). Ostatnia miesiączka trwała 2 dni, 3 dnia miałam już tylko brązowe plamienie.
Dodam, że na drugi dzień okresu obudziłam się chora, załapałam jakiegoś wirusa. Doczytałam się na forum, że to może być ciąża. Jest takie prawdopodobieństwo?

Witam serdecznie,
podczas ciąży kobieta może mieć krwawienia przypadające na czas miesiączki. Krwawienia mogą być takie same jak poprzednie miesiączki lub mieć odmienny przebieg, np. mogą być mniej obfite.
Współżycie w czasie dni niepłodnych nie wyklucza ciąży. Co prawda prawdopodobieństwo zajścia wówczas w ciążę jest mniejsze ale nie równe zeru.
Proponuję wykonanie testu ciążowego.
Plamienia po miesiączce mogą być wynikiem stanu zapalnego dróg rodnych, torbieli jajników, polipów.
W przypadku ujemnego wyniku testu ciążowego należy udać się do ginekologa celem wyjaśnienia przyczyny nieregularnych cykli oraz plamień po miesiączce.
Pozdrawiam