Obolałe piersi: czy mogę być w ciąży?

Witam.
Mam 19 lat niedawno miałam miesiączkę, bo była ona 3.02.11 i była krótsza niż pozostałe. Od kilku dni zauważyłam malutkie rozstępy i żyłki mi wyszły na piersiach, także bolą od kilku dni. Od kilku dni od rana chce mi się wymiotować choć do tego nie dochodzi. Oczywiście pytanie, czy mogę być w ciąży?

Witam serdecznie,
Zdarza się,że kobiety będące w ciąży mają 3-4 krwawienia przypadające na czas miesiączki. Czasami te krwawienia niczym się nie różnią od poprzednich miesiączek a czasami mają nieco odmienny przebieg.
Objawy, które się u Pani pojawiły mogą mieć związek z ciążą.
Proponuję wykonanie testu ciążowego.
Pozdrawiam