Krótka miesiączka, bóle podbrzusza i jajników oraz ciemnokrwiste krwawienie

Witam , ostatnią miesiączkę dostałam prawidłowo 22 sierpnia , była mniej obfita niż zwykle i trwała krócej bo tylko 3 dni a nie jak zazwyczaj do 5 dni,od 31 sierpnia pojawiły się bóle podbrzusza,jajników oraz odcinka lędźwiowego,od wczoraj tj 8 wrzesień bóle nasiliły się i nie ustępują ,dziś 9 wrzesień nastąpiło delikatne jednak ciemnokrwiste krwawienie, kolejna miesiączka powinna wystąpić ok 18 września ponieważ cykl ma ok27-28 dni , jakie mogą być przyczyny ? czy możliwa jest ciąża ?

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

A kiedy były stosunki? Proponuje wykonać test ciążowy. Jeżeli krwawienie będzie inne niż zwykle Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.