Bóle podbrzusza i jajników oraz krótki okres

Witam , mam taki mały problem zawsze mam długi cykl miesiączkowy ostatnia miesiączka była dziwna trwała dwa dni , jeden dzień nic a kolejny dzień pojawiło się brązowe plamienie które wystąpiło tylko raz. Od tygodnia pojawiają się kłucia w okolicy podbrzusza jajników oraz czasami w okolicy krzyżowej. Są krótkie i pojawiają się co jakiś czas. Ponadto mam podwyższoną temperaturę ciała. Czy muszę zacząć się martwić ? I co takie objawy mogą oznaczać?

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej spowodowane są stanem zapalnym dróg rodnych. Proszę bezwzględnie zgłosić się do ginekologa który wdroży odpowiednie leczenie.