Silny ból podbrzusza po odstawieniu tabletki

Czy to normalne? 2 dni po odstawieniu tabletek (po 9 tabletce wlasnie przez bol brzucha odstawiłam za radą ginekologa) dostałam silnego bólu podbrzusza, gorączki i plamienia, później bardzo obfite krwawienie. W między czasie przez 3 dni kłuł mnie prawy jajnik i bolała pachwina. Częściej oddaje mocz. Dzień po skończonym krwawieniu znów mnie zaczął boleć brzuch jak przed okresem i dostałam brązowego plamienia po czym po kilku godzinach zauważyłam bardzo lepki, ciągnący się galaretowaty, żółty śluz

Witam. Opisane objawy nie są normalne i bezwzględnie wymagają przeprowadzenia dokładnej diagnostyki. Mogą bowiem wiązać się z infekcją układu moczowo-płciowego, stanem zapalnym przydatków czy mięśniakami macicy. Proszę bezwzględnie zgłosić się do ginekologa.