Krwawienie oraz bóle jajników i podbrzusza

Witam! Moje bóle zaczęły się tydzień temu. Myślałam, że to jajeczkowanie, ale minęło parę dni, a ból podbrzusza i jajników nie minął! Po 4 dniach zaczęłam krwawić i trwa to do tej pory. Mam straszne "ataki" bólu podbrzusza i jajników, gdy przechodzi, to mimo wszystko czuję ucisk w tych miejscach. Krwawienie nie jest bardzo obfite. Od dwóch miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne (zaczęłam je brać ponownie po kilkumiesięcznej przerwie), krwawienie miesiączkowe powinno wystąpić dopiero za 2 tygodnie. Bardzo proszę o poradę!!! Dziękuję.

KOBIETA ponad rok temu

Nieregularne miesiączki

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam!

Silny ból w podbrzuszu powinien skłonić Panią do wizyty u lekarza. Ponieważ towarzyszy mu krwawienie z dróg rodnych, powinna się Pani udać do ginekologa. Jednak należy brać pod uwagę także "nieginekologiczną" przyczynę bólu (plamienie może być efektem stosowania antykoncepcji hormonalnej) - pomocny może być lekarz rodzinny lub internista.

Pozdrawiam! 

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty