Silne dolegliwości bólowe, brak miesiączki i upławy

Witam, mam pytanie. 13 lutego miałam okres, teraz powinnam mieć 12 marca, niestety okresu nie dostałam, spóźnia mi się 8 dni. Zrobiłam test po południu i wyszedł negatywny. Mam silne bóle jajników, czasem bóle podbrzusza, do tego mam też białą wydzielinę. Nie wiem, co się dzieje. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Lek. Magdalena Pikul

Witam, takie silne dolegliwości bólowe, brak miesiączki i upławy, wymagają jednak pilnej konsultacji z ginekologiem. Mogą sugerować na przykład zapalenie przydatków lub inne stany zapalne dróg rodnych. Musi to ocenić ginekolog przy pomocy badań. Pozdrawiam!