Z czego może wynikać skąpe, brązowe plamienie z dróg rodnych?

Witam serdecznie. W spodziewanym dniu owulacji zauważyłam u siebie skąpe, brązowe plamienie z dróg rodnych, które trwa do chwili obecnej (blisko dwa tygodnie). Test ciążowy wyszedł pozytywnie. Wizyta u ginekologa niewiele pomogła- za wcześnie na uwidocznienie pęcherzyka w badaniu USG, a inne patologie (poza drobną obecnością płynu w jamie Douglasa) nie zostały zdiagnozowane. Nie wiem z czego wynika zaistniała sytuacja. Bardzo proszę o wskazówki.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie zgłosić się do lekarza ginekologa ponownie