Wyniki badania bHCG a szanse na ciążę

Witam, dn 5.11 byl pierwszym dniem ostatniej miesiączki. Dnia 2.12 wyszedł mi rano test ciążowy pozytywny i polecialam od razu zrobić bhcg.Wyszedł wynik 18,3. Wczoraj tj 12.12byłam na wizycie i lekarz na usg nic nie znalazł. Stwierdził że miałam spóźniona owulacje i to jest ciąża wczesna jeszcze nic nie widać na usg.Faktycznie owulacje miałam ok 18dnia cyklu, cykle mam 30dniowe. Postanowiłam zrobić we własnym zakresie bete hcg i na dzien 13.12 wynosi tylko 103... Czy jest szansa na powodzenie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje ponownie oznaczyć poziom beta hcg i udac sie do ginekologa ponownie.