Co oznacza, ze nie widac zarodka?

Chciałabym się dowiedzieć czy wszystko ok? Ostatnią miesiączkę miałam 14 sierpnia,mój cykl trwa 30dni. Zrobiłam sobie 2 testy 18 września,oba wyszły pozytywnie.20 września zrobiłam beta HCG z wynikiem 20,52 za 2 dni ponownie z wynikiem 54,73.dzis byłam u ginekologa i narazie wyszła ciąża wewnątrz maciczna,ale nie widać jeszcze zarodka. Martwię się

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć ponownie beta hcg i koniecznie udac się do ginekologa