Czy brak zarodka powinien niepokoić?

Witam . Wczoraj byłam na wizycie u swojego ginekologa i dowiedziałam się, że jestem w drugiej ciąży. Jednak martwi mnie zachowanie lekarza i brak zarodka. Lekarz nie podał przypuszczalnego terminu, nie podał tygodni. Dosłownie nic. Jedynie co mi napisał : Pęcherzyk ciążowy o średnicy 11mm, Ciałko żółte o średnicy 3 mm. Brak echa płodu. Czy mam się martwić? Ostatnia miesiączka 14 grudnia. Miesiączki mam nieregularne i cykle o różnej długości.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie oznaczyć poziom beta hcg i udac się do lekarza ginekologa ponownie