Co oznacza ciałko żółte w badaniu ginekologicznym?

Witam, obecnie jestem w 32 t.c. nadal miesiączka się nie pojawiła, test negatywny, wczoraj byłam na wizycie u ginekologa i stwierdził że nie ma objaw ciąży, jedynie napisał ze w lewym jajniku widoczne ciałko żółte co to może oznaczać ?? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie ponownie udac się do lekarza ginekologa