Brak widocznego zarodka, jedynie ciałko żółte

Jestem w 7 tygodniu ciąży (6,3). W poniedziałek na usg dr stwierdziła brak widocznego zarodka jedynie ciałko żółte. Wysłała mnie na badanie beta hcg, które we wtorek wynosiło 10456 mlU/ml (przyrost prawidłowy). Powtórzyłam badanie po 48 godz i wynik wynosił 14095 mlU/ml. Wczoraj wykonano mi kolejne badanie usg, na którym nie było nadal widać zarodka ale też ciałka żółtego. Czy są jakieś szanse na prawidłowy rozwój ciąży? Dodam, że miałam póżno owulację bo w 18dc. Proszę o pomoc!

To bardzo wczesny okres ciąży i zarodek w takim okresie może jeszcze nie być widoczny w USG. Proszę poczekać dwa, trzy tygodnie i powinna sytuacja się rozstrzygnąć.