Brak zarodka a wynik BHCG

witam. pierwsze badanie beta hcg zrobiłam ok 4-5 tc-wynik 1060 mlU/ml. Tydzień później zrobiłam usg i był pęcherzyk 12 mm ale bez echa zarodka. Nic więcej lekarz nie widział. Powiedział, że może będzie widać za tydzień. Po 2 dniach od tego badani usg powtórzyłam badanie beta i wynik był 14441 mlU/ml. Na badanie usg idę za tydzień. Czy te wyniki są prawidłowe?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przyrost betaHCG może wskazywać na prawidłowy rozwój ciąży. Proszę udać się na badanie kontrolne w umówionym terminie.