Brak zarodka a wynik BHCG
witam. pierwsze badanie beta hcg zrobiłam ok 4-5 tc-wynik 1060 mlU/ml. Tydzień później zrobiłam usg i był pęcherzyk 12 mm ale bez echa zarodka. Nic więcej lekarz nie widział. Powiedział, że może będzie widać za tydzień. Po 2 dniach od tego badani usg powtórzyłam badanie beta i wynik był 14441 mlU/ml. Na badanie usg idę za tydzień. Czy te wyniki są prawidłowe?

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Przyrost betaHCG może wskazywać na prawidłowy rozwój ciąży. Proszę udać się na badanie kontrolne w umówionym terminie.