Czy przy pustym jaju w pęcherzyku znajduje się ciałko żółte?

Witam ostatnia miesiączkę miałam 31.01.2016. Byłam wczoraj u lekarza na wizycie. Wg usg jestem w 5 tygodniu i 1 dniu. Lekarz potwierdził ciążę powiedział że pecherzyk jest ciałko żółte też jest ale nie widzi zarodka. Bardzo się boję bo moja pierwsza ciąża zakończyła się pustym jajem plodowym. Mam więc pytanie czy zarodek jeszcze może się pojawić i czy przy pustym jaju w pecherzyku znajduje się ciałko żółte?

W 5,1 t.c. możemy nie widzieć tarczy zarodkowej przy widocznym pęcherzyku żółtkowym. Echo zarodka powinno pojawić się za około tydzień, w związku z czym wymagana jest cierpliwość. W przypadku pustego jaja płodowego nie byłby widoczny pęcherzyk żółtkowy. Pozdrawiam