Jaki powinien być rozmiar zarodka u 42-latki?

Dzień dobry Mam takie pytanie: Jestem po zabiegu ivf , podano 2 zarodki 3 dniowe. Byłam na usg w 6 i 1 tyg. Pęcherzyk ciążowy wynosił 8,5 mm, lekarz nie widział echa zarodka. ( beta hcg 3430) Czy pęcherzyk jest za mały na ten czas ciąży ? czy jeszcze może pokazać się zarodek?

Lek. Michał Lenard

Zarodek może jeszcze zostać uwidoczniony w kolejnym USG. Należy skierować się na badanie zgodnie w wyznaczonym przez Pani lekarza terminie. Pozdrawiam!