Co oznacza taki poziom b-HCG u 29-latki?

Dzień dobry. Mam pytanie ostatnią miesiączkę miałam 04.02 . Trzy dni przed planowaną miesiączka zrobiłam 3 testy ciążowe wszystkie pozytywne , więc 09.03 zrobiłam betę wyszła 285,54 zrobiłam kolejna 11.03 wyszła 363 więc wczoraj poszłam do ginekologa pęcherzyka nie było widać wszystko w porządku przepisał mi duphaston i kazał powtórzyć betę więc dziś zrobiłam i wyszła 336
KOBIETA, 29 LAT około miesiąca temu

Dzień dobry,

Przyrost hormonu jest poniżej normy. Taki wynik hormonu beta HCG jest nieprawidłowy,może to świadczyć o tym, że ciąża rozwija się nieprawidłowo.

Beta HCG powinien zwiększać się mniej więcej o 66% co 48h.

Proszę ponownie wybrać się do ginekologa na wizytę i znowu wykonać badanie beta HCG.

Pozdrawiam

Położna

Martyna Dudzińska