Czy takie wyniki b-HCG odpowiadają zdrowej ciąży?

Wykonałam badanie HCG w dwóch dniach: 05.03 12,85 mUI/ml 07.03 10,5 mIU/ml Niestety wynik dość mocno mnie martwi, zrobie za 48h ponownie w tym samym laboratorium co w dniu dzisiejszym. Niestety wyniki były wykonane w różnych laboratoriach. Według moich obliczeń jest to dokładnie 3 tydzień ciąży. Prosze o informację czy wynik HCG może tak wyglądać przy prawidłowej ciąży?
KOBIETA, 30 LAT 2 miesiące temu

Dzień dobry,

Przyrost hormonu jest poniżej normy.

Pani wynik przyrostu hormonu beta HCG jest nieprawidłowy.

Wynik poniżej normy może świadczyć o tym, że ciąża rozwija się nieprawidłowo.

Beta HCG powinien zwiększać się mniej więcej o 66% co 48h.

Proszę wybrać się na konsultację do lekarza i powtórne wykonać badanie przyrostu hormonu betaHCG za dwa dni.

Pozdrawiam

Położna

Martyna Dudzińska

Proszę pamiętać, że odpowiedź ma charakter informacyjny i nie zastąpi wizyty u lekarza.