Czy przyrost b-HCG jest wystarczający?

Witam. 14 stycznia wynik beta HCG 15.58 25 stycznia wynik 2533 7 luty wynik 9446 Dodam, że 6 lutego byłam u ginekologa. Pęcherzyk ciążowy 10.92 mm CRL 2.27 mm Pęcherzyk żółtkowy 4.36 mm. Kolejna wizyta 20 luty. Strasznie martwię się ta beta, sprawdzę ja jeszcze za 3-4 dni. Czy ten przyrost jest niepokojący? Czy jest szansa, że ciąża rozwinie się prawidłowo?
KOBIETA, 33 LAT 3 miesiące temu

Dzień dobry,

Według dat i wyników,które Pani podała, to przyrost beta hCG jest w normie.

Zazwyczaj beta hCG wykonuje się do uwidocznienia pęcherzyka ciążowego w badaniu USG.

Proszę czekać na kolejną wizytę kontrolną.

Wszytskiego dobrego

Pozdrawiam

Położna

Martyna Dudzińska