Co może być przyczyną tych plamień?

Witam, ostatnia miesiączkę miałam 7.12.2017 podejrzewam że 20 miałam owulacje 18 i 20 doszło do współżycia. 25, 26.12 miałam lekko brązowe i różowe plamienie bardzo bardzo skąpe, dziś 28.12 po olewa mnie podbrzusze. Proszę o inf. Co może być przyczyną tych plamienie. Dodam że 11.09.2017 poronilam w 7 tyg. I od tego momentu wszystko się rozregulowalo.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac się do lekarza ginekologa