Co może być powodem tych plamień?

Dzień dobry. Mam 21 lat ostatnią miesiączkę miałam 20-25.01, termin następnej jest na ok 18 lutego. Wczoraj wieczorem pojawiło się u mnie brązowe plamienie myślałam, że przejdzie przez noc ale dalej je posiadam. Dodam, że przechodzę teraz przez grypę i gorączkuje od 3 dni, a z chłopakiem zawsze się zabezpieczamy. Co może być powodem tych plamień? I czy mogą mieć coś wspólnego z grypa?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać oznaczenie poziomu beta hcg i koniecznie udac się do lekarza ginekologa