Co może oznaczać plamienie przed owulacją?

Witam, Mniej więcej 6 dni przed kalendarzykową owulacją dostałam brązowego, niewielkiego plamienia. Utrzymywało się ono aż do dnia po owolucji tj. od 4 do 11 stycznia. Ciążę wykluczam, gdyż po ostatnim współżyciu przed tymi objawami miałam obfity okres. Dodam, że pojawiło się w nim wiele sporych skrzepów. W poprzednim cyklu przechodziłam zapalenie pęcherza, w tym to samo (lecz po owulacji). Po ostatnim stosunku na bieliźnie również pojawiło się niewielkie brązowe plamienie (które ustąpiło po kilku godzinach). W trakcie kontroli ginekologicznej, która miała miejsce w październiku, ginekolog nie wykrył niczego niepokojącego.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza ginekologa sadze ze warto przed oznaczyć poziom beta heh

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza ginekologa sadze ze warto przed oznaczyć poziom beta hcg