Czy brązowe plamy na bieliźnie mogą oznaczać ciążę?

Witam na imię mam Beata co miesiąc miesiączki które miałam były regularnie tak jak wyliczyłam. W miesiącu grudniu miesiączkę miałam 14 i trwała trzy dni przed wczoraj współżyłam z mężem a wczoraj na swojej bieliźnie zobaczyłam brązowe plamy jednak później po zmianie bielizny już tego nie miałam. Czy może być to zajście w ciążę?

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze może . proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa