Testy ciążowe i widoczny pęcherzyk

Dzień dobry. Chodzi mi o prawdopodobieństwo ciąży. Od sierpnia do listopada brałam Duphaston (z powodu braku miesiączki), w grudniu 19go dostałam miesiączkę, a w styczniu jeszcze nie, jedynie 11go stycznia przez kilka dni miałam dziwne plamienia (czerwone kropki lub po stosunku brązowe). Współżyłam z mężem od 4-15 stycznia. 15 stycznia byłam u ginekologa i mówił iż widzi pęcherzyki. Wczoraj zrobiłam test i na początku była I kreska, a po wiele dłuższym czasie II, dziś na drugim teście I kreska.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję dla pewności wykonać badanie z krwi na beta hcg i następnie udać się do ginekologa.