Negatywny test ciążowy i niewielka ilość miesiączki

Witam. 1 Listopada uprawialem seks bez zabezpieczenia z dziewczyna po 7 dniach na bieliźnie pojawiła się nie wielka ilość dni pod koniec miesiąca miesiączka, w grudniu 27 dostała kolejną miesiączkę ale słabszą i z przerwami, wczoraj 26 stycznia zrobiliśmy test ciążowy i wyszedł negatywny. Moje pytanie jest jaka jest szansa ze test się pomylił i czy możliwa jest ciąża. Prosze o odpowiedz pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

W podanej sytuacji prawdopodobieństwo jest raczej bardzo niskie. Proponuję dla pewności wykonać badanie beta hcg z krwi.