Zmieniona miesiączka i negatywny test ciążowy a prawdopodobieństwo ciąży

Witam. Odbyłem stosunek z moją dziewczyna bez zabezpieczenia 1 listopada byłem po spożyciu nie pamiętam wiec czy skończyłem, po 7 dniach zauważyła niewielką plamkę na bieliźnie, po kolejnych 7 dniach dostała miesiączkę, następnie w grudniu dostała miesiączkę lecz była ona bardzo słaba i przerywana, wczoraj zrobiliśmy test ciążowy wynik wyszedł negatywny . Minęło od tamtej pory prawie 3 miesiące żadnych oznak ciąży. Mam pytanie czy możliwe ze jest w ciąży czy test mógł się pomylić ?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Po takim czasie wynik powinien być wiarygodny.
Pozdrawiam