Negatywny wynik testu ciążowego a podejrzenie ciąży

Ostatnia miesiączkę miałam 6.08. Wspolzylam bez zabezpieczenia 13, 21 i 23.08. Cykle mam 28 dniowe. 3.09 powinnam dostać miesiączkę. Nie ma jej. Dziś robiłam test i wyszedł negatywny. Czy nie zrobiłam go za wcześnie? A może nie jestem jednak w ciąży

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę powtórzyć test ciążowy za około 7 dni. Jeśli wynik dalej będzie negatywny będzie to oznaczało, że opóźnienie miesiączki ma inną przyczynę. Jeśli krwawienie dalej nie wystąpi, proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.