Co jest przyczyną braku miesiączki przy negatywnym teście ciążowym?

Witam,
powinnam w 16 listopadzie dostać miesiączkę i nie dostałam do dziś zrobiłam test ciążowy i wyszedł, że nie jestem w ciąży. Co jest przyczyną? Czy to stres? Dzieci zaczęły mi chorować, myślę cały czas o nich. Czy może jakaś chorobę mam?
Proszę o pomoc

Witam serdecznie,

Na początku ciąży stężenie hCG może być zbyt niskie aby dać dodatni wynik testu ciążowego. Dlatego należy powtórzyć go za parę dni.
Stres może opóźnić miesiączkę.
Gdyby kolejny wynik testu ciążowego był negatywny a miesiączka się nie pojawi proponuję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam