Czy brązowe plamienie u osoby po wyjęciu krążka oznacza ciążę?

Witam. Ostatnio stosowałam 2 krążki pod rząd. (21 21). 3 dni przed wyjściem drugiego krążka obserwowałam brazowe plamienie. Wyjełam krążek o czasie i cały czas utrzymuje mi się brązowe plamienie. Czy możliwe że jestem w ciąży kiedy zrobić test? Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa,