Co oznacza kłucie brzucha i brak okresu od 3 dni?

Miałam kiedyś lekkie zapalenie pęcherza Ale wyłączone i jest wszystko ok. Teraz powinnam dostać 3 dni temu okres A zamiast tego mam brązowe plamienie(niewielkie) rano mi jest nie dobrze i wydaje mi się że piersi mnie bolą i czasami pobolewa mnie brzuch albo tak jakby mnie coś kuje. Współżyje z chłopakiem bez zabezpieczenia.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie oznaczyć poziom beta hcg i udac się do ginekologa