Brązowe plamienia 2 tygodnie po okresie

Witam, ok. 2 tyg. po okresie miałam przez 4 dni plamienie brązowe. 2 tygodnie po tym plamieniu uprawiałam seks z chłopakiem jednak nie doszło do wytrysku w pochwie i była prezerwatywa. Okres powinnam dostać 3.01 a nie mam do tej pory. Dziś robiłam rano o 7 test ciążowy i wyszedł negatywnie. Mam bolące piersi, bardzo wypukły brzuch który mnie pobolewa, biały lepki śluz, czasami robią mi się sine brodawki oraz mam od czasu lekkie nudności.Mam nieregularny okres. czy to Ciąża?

Lek. Tomasz Budlewski

Wydaje się że prawdopodobieństwo ciąży jest raczej niskie. Proponuję udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można określić przyczynę.