Co jest powodem kłucia brzucha i brak okresu?

Witam ostatni okres miałam 01.012018 dzisiaj mamy 05.02 2018 i brak okresu od 3dni czasami kuje mnie brzuch jak na okres ale trwa to chwile i pszestaje dzisiaj robiłam test ale wynik nedatywny nie wiem co mam myslec bo zawsze nolał mnie brzuch i zazwyczaj miesiaczki mam co 30 dni pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac się do lekarza ginekologa