Wyniki testów ciążowych i bHCG a brak okresu

Zrobiłam 2 testy wyszły 2 kreski druga bardzo jasniutka a pózniej nastepne wyszły negatywnie i w piatek zrobiłam beta hcg i wynik 2,39 a dzisiaj miałam miec okres i nie ma i nie wiem co mam o tym myslec Dziekuje za pomoc

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, wynik badania HCG jest wątpliwy.Jeśli okres nie wystąpi proszę wykonać powtórne oznaczenie beta HCG. Stres, przemęczenie, infekcje wpływają na długość cyklu miesiączkowego. Pozdrawiam