Czym może być spowodowane coraz mocniejsze krwawienie i ból podbrzusza?

Witam. Od kilku dni pojawiło się u mnie plamienie, na początku było ono dość słabe, jednak z kolejnymi dniami pojawiło się coraz mocniejsze krwawienie (można rzec silniejsze niż podczas zwykłej miesiączki), oprócz tego pojawiają się co jakiś czas bóle w podbrzuszu - bolący jajnik. Czym może to być spowodowane? Ciąże wykluczam, testy wychodziły negatywne.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza ginekologa i internisty aby zbadać i skonsultować powyżej opisywane objawy, sądzę że najpierw należy udać się do lekarza ginekologa a przed wizytą oznaczyć poziom beta hcg.