Wykluczenie ciąży po stosunku oralnym

Witam, ostatnio miałam 1 stosunek oralny i po 3 dniach kolejny. Przypadało to na dni płodne. Tydzień po 2 stosunku oralnym pojawiło mi się dziwne jednodniowe plamienie. Trochę mnie to zaniepokoilo gdyż oprócz plamienia nie pojawiał się okres. 20 dni po stosunku oralnym zrobiłam test beta hcg z krwi, wynik<2. 4 dni po badaniu pojawił się 5dniowy okres(o ile to był okres,ale krwawienie takie jak podczas zwykłej menstruacji).Czy mogę w 100% wykluczyć ciążę?Ostatni pełny stosunek 45 dni temu

Renata GrzechociĹska

Podczas stosunku jedynie oralnego nie ma możliwości zajścia w ciążę. B-hCG wyklucza ciążę.