Brązowe plamienie a zbliżająca się miesiączka

Witam, w 28 dniu cyklu dostałam brązowego plamienia, byłam przekonana że to zbliżająca się miesiączka, przez kolejne 2 dni nic więcej się nie pojawiło więc zrobiłam test ciążowy, wyszedł pozytywny (chociaż bardzo blada druga kreska), w 31 dniu zrobiłam test beta hcg- wynik 22.96 (wg norm- 4 tydzień ciąży). Niestety w w 33 dniu dostałam krwawienia (jak tradycyjna miesiączka). Dodam że ok rok temu sytuacja była podobna tylko bez robienia hcg. Co może być przyczyną?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zamieszczony przez Panią opis może wskazywać na poronienie bardzo wczesnej ciąży. Jeśli taka sytuacja się już raz wydarzyła, wskazana jest dokładniejsza diagnostyka pod okiem specjalisty ginekologa.