Czy brązowe plamienie oznacza implantację?

Witam, z któraś z Was miała tak, że dostała plamienia lekkiego krwawienia ale tylko podczas podcierania się papierem małe ślady na podpasce po wykonaniu testu ciążowego. Lekarza ginekologa mogę mieć najwcześniej dopiero w piątek z racji że są blisko święta i wszystkie terminy są pozajmowane. Do szpitala się nie kwalifikuje ponieważ jeśli test nie kłamią mogę być maksymalnie w 2 tygodniu tejże ciąży. pytania które mnie nurtują to czy : robić bhcg i czekać do tego piatku na wizyte czy też nie robić nic i iść do ginekologa ponoć może być tak że test wyjdzie pozytywny a to mogło już polecieć i nic nie być a poziom hormonów jest podwyższony, tyle że zastanawiam się jakim cudem mogę być w ciąży skoro okres miałam 3.12.2017 roku a wcześniej nie miałam okresu a wizytę tą w piątek miałam zamówioną wcześniej z racji nieregularnych okresów, chyba że to co teraz się dzieje na dole są to krwawienia implantacyjne jak sądzicie bo sama dostaje kota w głowie i się zastanawiam... Temu jakby krwawieniu-plamieniu towarzyszy lekki bol brzucha podbrzusza tkliwość piersi i bol kregosłupa na dole takie same mam objawy przy zwyklym okresie co to może być ? pozdrawiam i dziekuje za kazda odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze warto jest oznaczyć poziom beta hcg i udac się do ginekologa z wynikiem