Brązowe plamienie a objawy ciąży

Witam. Mam problem, jestem 7 dni po okresie. w wtorek skończył mi się okres a wsrodę współżyłam z chłopakiem z zabeczpieczeniem. Dziś jest wtorek i pojawiło mi się brązowe plamienie lekko brazowe czy to moze byc objaw ciąży czy coś innego? pozdrawiam

Witam! W podatnym przypadku nie można wykluczyć ryzyka ciąży. Plamienie o którym Pani pisze może być tzw. plamieniem implantacyjnym. Proponuję wykonać test ciążowy 14 dni po stosunku.