Ból jajników podczas oddawania moczu, leżeniu na brzuchu i gwałtownej zmianie pozycji

Witam.Jestem 4miesiace po porodzie.Na wizycie kontrolnej bylo wszystko ok.Ale od pewnego czasu bola mnie jajniki.Bol odczuwam przy oddawaniu moczu,lezeniu na brzuchu a takze gwaltownym podnoszeniu sie.sie.Do lekarza mam dopiero za dwa tyg.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie proszę udać się do ginekologa.