Nawracające pieczenie, ból pochwy, ból przy oddawaniu moczu i żółte upławy

Witam. Od jakiegos czasu mam obawy takie jak nawracajace pieczenie bol pochwy takze przy probach stosunku jak i po nim, towarzyszy bol przy oddawaniu moczu, mam zolte uplawy. To mija ale co kilka msc wraca. Wyniki b. Ogolnego moczu w normie oraz usg jamy brzusznej. Mam mala nadzerke. Robilam w domu test zeby sprawdzic czy mam infekcje (gineintima) i ph pochwy w normie. Czy ten test jest wiarygodny? Co moze mi byc? Wizyte mam za tydzien ale bardzo sie martwie.

Aleksander Ropielewski

Objawy wskazują na zakażenie bakteryjne, ale bez możliwości badania nie jestem tego w stanie potwierdzić. Badania moczu mogły wyjść prawidłowo jeżeli były robione poza okresem infekcji (wynika, że są to nawracające infekcje)
Jedynym wyjściem jakie mogę zasugerować to wizyta u lekarza.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski