Biało-żółte upławy oraz sporadyczne występowanie bólu i pieczenia pochwy

Witam, od jakiegos czasu mam bialo-zolte uplawy, nie sa obfite, czasem tylko biale. Co kilka miesiecy odczuwam bol i pieczenie pochwy, nasila sie przy oddawaniu moczu. Nic mnie nie swedzi. Dodam, ze takie objawy - bol i pieczenie co jakis czas mam od ok 2 lat, u ginekologa bylam w czerwcu na badaniu kontrolnym - standardowe badanie i usg - wszystko w normie. O czym to moze swiadczyc?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem infekcji. Sugeruję konsultację z lekarzem ginekologiem, który wdroży właściwe leczenie.