Białe i bezbarwne upławy u 20-latki

witam mam pewnien problem maly . od prawie dwoch miesiecy dosaalam uplawy codzienne dzien w dzien biale prawie i bezbarwne czasem , okres mam regularnie czasem spozni sie o 1 dzien i tyle .chlopak sposcil mi sie dwa miesiace emu w dni nieplodne . nie swedzi mnie nic tam i nie piecze tylko nie wiem dlaczego je mam codziennie tak nagle ???

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nadmierna ilość wydzieliny z pochwy może być spowodowana infekcją. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.