Nieregularne miesiączki i białe upławy

Dzień dobry. Od kilku miesięcy mam nieregularne miesiączki. Cykle trwają po : 29 ,35, 19,25dni. Ostatnia miesiaczke dostalam 9marca(trwala 5dni). 30marca uprawialm seks z chlopakiem zabezpieczajac sie prezerwatywa, dodam ze byl to stosunek przerywany. dzis jest 10.04 a okresu nadal nie mam. od kilku dni odczuwam swedzenie pochwy oraz zauwazylam biale grutkowate uplawy. czy moge byc w ciazy czy jest to tylko kwestia nieregularnych okresow?

Odnośnie grudkowatych upławów to najprawdopodobniej grzybica pochwy (trzeba się udać do swojego ginekologa), natomiast jeśli chodzi o brak miesiączki w terminie to raczej wynika to z ich nieregularności (dla pewności można wykonać test ciążowy). Pozdrawiam