Co mogą oznaczać żółte upławy i ból podbrzusza?

Witam. Mam 20 lat i jestem jeszcze dziewica 3 dni temu bylam u Pana ginekologa ale w innej sprawie a teroz martwi mnie to ze 3 dni temu zauwozylam ze mam zolte uplawy i odczuwam bol w podbrzuszu wspomnialam o tym lekarzowi ze mam takie uplawy on spojrzal tylko czy mam jakies zaczerwienienie i powiedzial ze to nic powarznego dodam ze nie odczuwam pieczenia ani swedzenia czasem tylko sie zdarzy ale martwia mnie te uplawy i ten bol dodam ze mam wlasnie dni plodne i moze stad ten bol nie chcialabym znow jechac do lekarza. Czy powinnam sie martwic?

Witaminy w ciąży

Lek. Michał Lenard

Pani objawy mogą sugerować infekcję, sugeruję skonsultowanie problemu z drugim ginekologiem, który Panią zbada i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!