Ból jamy brzusznej od sześciu miesięcy
Jakie badania są na jelita ? Na nerwice ?boli mnie od pół roku jama brzuszna , zaczęło się od okolic pęcherzamocz i bóle przy włosach lonowych to dali mi leki na zapalenie , po tygodniu przeszlo, i zaczęło boleć z prawej i lewej stronie podbrzusia , czasami klucie , zrobili badania usg gastro i krew ok , tydzien ok tydzień boli i tak trwa już pół roku , żyć się nie da przez bóle , , od tygodnia bardzo boli i kluje po 2 str i po środku podbrzusie

MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Jeśli USG jamy brzusznej oraz gastroskopia są prawidłowe, warto rozważyć wykonanie kolonoskopii oraz ew. CT jamy brzusznej. Ponieważ objawy mogą mieć podłoże psychogenne, w celu potwierdzenia lub wykluczenia nerwicy sugeruję konsultację ze specjalistą psychiatrą.